Wimtech Hakkında

Merhaba biz WIMTECH!
Yani websitesi yönetim sistemleri. Tecrübenin kalite ile birleşmesi sloganıyla başladığımız web tasarım hizmetleri gelişerek devam ediyor.

Wimtech, sizlere kaliteli ve özel tasarımlı websiteleri sunuyor. Firmanıza özel websitelerini sizin hazırlıyoruz. Kolay ve anlaşılır yönetim panelimiz ile hızlı bir şekilde yönetebilmenizi sağlıyoruz.
Ortalama bir websitesinin teslim süresi 4 iş günüdür. 4 gün içerisinde bir websitesine sahip olabilirsiniz.
Kendi yazılımımız sayesinde google ve diğer arama motorlarında otomatik olarak güncellenen sistemimiz aynı zaman bu arama motorları ile entegre şekilde çalışarak sitenizin rahatça bulunmasını sağlıyor.

%100 SEO Uyumlu!
Seo, sitenizin arama motorlarında bulunması ve sitenize ziyaretçi gelmesi anlamına gelir. Wimtech yazılımı size bunu ücretsiz olarak sunuyor. Sizin tarafınızdan belirlenen kelimelerin google yada diğer arama motorlarında aranmasıyla sitenize ücretsiz şekilde ziyaretçi gelmesini sağlıyor.

4 İş Gününde Teslim!
Wimtech, size 4 iş günü içerisinde %100 Türkçe yönetim panelli bir websitesini teslim ediyor. Sizin onayladığınız bir tasarım(2 Adet demo tasarım içerisinden) üzerine websitesi yönetim sisteminin entegre edilmesi ile tamamlanır.

Bu süreç içerisinde;
1. aşama: tasarım size internet üzerinden sunulur. tasarım üzerinde istediğiniz değişiklikler tasarıma uygulanır ve onay aşamasına geçilir.
2.aşama: onay aşamasında istediğiniz değişiklikler uygulanmıştır ve son kez size sunulur.
3.aşama: onaylanan tasarıma websitesi yönetim sistemi uygulanır ve alan adı üzerinden yayına sunulur.
4.aşama: seo için kelimeler belirlenir ve çalışmalar 1 ay içerisinde tamamlanır.
4.aşama: e-posta hesapları tanımlanır ve kullanıma açılır.